Roll-mont, tieniaca technika Rožňava

Predaj a montáž širokého spektra produktov, žalúzií, roliet, dverí, okien a markíz.

Roll-mont, tieniaca technika Rožňava

Roll-mont, tieniaca technika, plastové okná a dvere, nábytok na mieru, markízy Rožňava

Predaj a montáž širokého spektra produktov, žalúzií, roliet, dverí, okien a markíz.

Adresa: Šafárikova 6, 048 01 Rožňava
Telefón:0905 412 047
E-mail:fejes.rolety@gmail.com

Zaoberáme sa výrobou a montážou vstavaných skríň a nábytku na mieru, predajom a montážou plastových okien a dverí, ako aj širokého spektra tieniacej techniky na okná, balkóny – altánky.

Žalúzie:
- Horizontálne žalúzie
- Vertikálne žalúzie
- Textilné roletky
- Protihmyzové sieťky
- Vonkajšie rolety

Plastové okná a dvere
Ponúkame dodanie a montáž okien Drutex /najväčšieho výrobcu okien v Europe/ vyrobené zo systému GL-SYSTÉM v rôznych prevedeniach. Okná splňajú všetky súčasné funkčné a estetické požiadavky. 5 – komorová stavba a 70mm stavebná hĺbka zaručujú optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu v dostupnej cene a širokej farebnej škále/43 farieb fólii Renolit/ Dodanie cca 14 pracovných dní.

Nábytok na mieru

Naša firma ponúka nábytok vyrobený presne na mieru podľa predstáv. Môžu to byť vstavané šatníky, komody, vešiakové zostavy, skrinky do detských izieb a pod. V množstve farieb a textúr, použitím kvalitných materiálov. Všetky drevotrieskové časti sú opracované a olepené ABS hranami. Kvalitu posuvného systému zabezpečia kolieska na gulôčkových ložiskách. Navrhneme Vám optimálne riešenie pre Vaše požiadavky.

Markízy

Tienenie na terasy, balkóny do záhrad. Pevné aj výsuvné markízy dodávame na mieru vyrobené podľa predstáv zákazníka v rôznych prevedeniach a rozmeroch. Možný aj elektrický pohon, slnečná a veterná automatika. Látky sa vyznačujú farebnou stálosťou a odolnosťou voči dažďu a ochrannými ÚV vrstvami.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.