Selfness,wellness Rožňava

Ponúkame vám ubytovanie vo vysokom štandarde s atmosférou domova.

Selfness,wellness Rožňava

Selfness, wellness, fitness, solárium, ubytovanie Rožňava

Ponúkame vám ubytovanie vo vysokom štandarde s atmosférou domova.

Adresa: Kasárenská 36, 048 01 Rožňava
Telefón:+421 917 497 497
E-mail:recepcia@hotelroznava.sk

Novopostavené zariadenie bolo starostlivo navrhnuté a postavené pre potreby selfness. Nachádza sa v lone krásnej prírody, národných parkov a historických pamiatok. Ideálne miesto na odpočinok a regeneráciu s pestrou paletou služieb šitých na mieru každému z Vás.

Nájdite si čas na návštevu nášho zariadenia, či to bude hodina, deň, týždeň, my Vám našou intenzívnou starostlivosťou dokážeme, že ste urobili významný krok pre Vaše zdravie a vitalitu.

Zdravie je najvzácnejším majetkom, ale bohužiaľ väčšina populácie o tom začne uvažovať až keď lekár určil diagnózu alebo je už neskoro. Naše zdravotníctvo je čoraz problematickejšie a keď sme chorí nielenže nezarábame peniaze, ale míňame stále viac a viac. Zanedbáme prevencie a veľakrát už žiadne peniaze nepomôžu.

Pozývame všetky dámy do dámskeho fitness centra určeného iba pre ženy bez obmedzenia veku - cvičia všetky ženy od tínedžeriek až po babičky.

Ak hľadáte účinné cvičenie v peknom a príjemnom prostredí navštívte nás!

Pravidelné cvičenie u nás Vám zlepší kvalitu života, získate energiu, zdravie a krásu.

Infrasolárium Vám pred slnením pripraví telo na zdravé opálenie. Zohreje pokožku a roztiahne póry, pomocou čoho bude Vaša pleť kvalitnejšie a trvácnejšie opálená. Známe blahodarné účinky infražiaričov môžeme využívať priamo v soláriu. Infra lúče pôsobia detoxikačne, znižujú celulitídu a nadváhu, zvyšujú obranyschopnosť organizmu a nabijú Vás energiou, vďaka ktorej budete žiariť od zdravia.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.