Tri Ruže, penzión Rožňava

Tento jedinečný rodinný penzión v Krásnohorskom podhradí Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou.

Tri Ruže, penzión Rožňava

Tri Ruže, komfortné, cenovo prijateľné ubytovanie Rožňava

Tento jedinečný rodinný penzión v Krásnohorskom podhradí Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou.

Adresa: Rožňavská 7, 049 41 Krásnohorské Podhradi, 048 01 Rožňava
Telefón:+421 910 947 902
E-mail:info@triruze.sk

Ubytovanie tri ruže Vám ponúka komfortné, cenovo prijateľné ubytovanie v 3 samostatných a nadštandardne vybavených apartmánoch. Celková kapacita ubytovacieho zariadenia je 12 pevných lôžok a 4 prísteliek. Kapacita apartmánu č.1 a č.2 je 1 manželská posteľ, 2 samostatné lôžka a 1 rozkladacia pohovka (vhodné aj pre jednu dospelú osobu). V apartmáne č.3 sa nachádza 1 manželská posteľ, 2 samostatné lôžka a 2 rozkladacie pohovky. Všetky apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, LCD televízorom so satelitom, wi-fi internetovým pripojením a kuchynkou. Izby v apartmánoch sú útulné, vkusne zariadené, poskytujú príjemnú atmosféru s výhľadom na rozsiahlu upravenú záhradu. Samozrejmosťou sú posteľné bielizne, uteráky, sušička na vlasy a rýchlovarná kanvica.

Vybavenie apartmánov:
- Plne zariadená kuchyňa
- Umývačka riadu v apartmáne č.1
- Chladnička
- Mikrovlnná rúra
- Rýchlovarná kanvica
- LCD televízor so satelitným príjmom
- Wi-Fi pripojenie
- Kúpeľňa so sprchou a WC
- Fén na vlasy

Pokiaľ hľadáte príjemné prostredie, veríme, že u nás strávený čas s výhodnou polohou nášho ubytovania Vám toto všetko poskytne.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.